.

Kim jesteśmy i jak wytwarzamy nasze przetwory?

Pochodzimy z Wierzchowic, małej wsi położonej w samym sercu czystego i wolnego od przemysłu Parku Krajobrazowego „Dolina Baryczy”.

To tu prowadzimy małą, rodzinną firmę, zajmującą się produkcją przetworów owocowych.

Soki Z Chaty Łaniaków

Po raz pierwszy na rynku pojawiliśmy się w 2007 roku na Dożynkach Wojewódzkich w Sobótce.

Dżemy  Chaty Łaniaków

To tam sprzedało się pierwsze 10 słoiczków z syropem malinowym. Od tamtej pory stale poszerzaliśmy i udoskonalaliśmy naszą ofertę. Obecnie produkujemy około stu różnych produktów, w przygotowanie których ciągle i niezmiennie, wkładamy całą naszą pasję i serce. Wspólnie dbamy o to, by każdy z nich był jak najwyższej jakości i mogli się Państwo cieszyć bogactwem naturalnych walorów smakowych jak i zdrowotnych szerokiej gamy syropów, napojów, soków, dżemów, sosów, sorbetów i dodatków do mięs.

Wytwarzamy je tradycyjnymi metodami, na kaflowym piecu opalanym drewnem, w emaliowanych garnkach, ze starannie wyselekcjonowanych surowców, bez chemii i sztucznych dodatków.

Produkujemy przetwory zupełnie bez dodatku cukru oraz dosładzane ekologicznym cukrem trzcinowym.

Dżemy  Chaty Łaniaków

Z Chaty Łaniaków

Z Chaty Łaniaków

Owoce i niekiedy też warzywa pozyskujemy głównie z naszych plantacji i sadów, ale także z okolicznych lasów, przydomowych ogródków oraz innych zaprzyjaźnionych gospodarstw.

Dżemy  Chaty Łaniaków

Z Chaty Łaniaków

Wszystkie nasze produkty powstają ze starannie wyselekcjonowanych surowców...

Nasze przetwory otrzymały dotąd wiele nagród i wyróżnień w różnych konkursach kulinarnych, regionalnych targach i wystawach.

Na szczególną jednak uwagę zasługuje syrop malinowy, który w 2013 roku jako ,,Syrop malinowy z Doliny Baryczy" wpisany został przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi na Listę Produktów Tradycyjnych. Ponadto od 2008 roku rokrocznie przetworom przyznawany jest, potwierdzający wysoką jakość i unikalne pochodzenie znak ,,Dolina Baryczy Poleca".

Zobacz nagrody i certyfikaty...

Z Chaty Łaniaków

Sadownicza 23, 56-320 Wierzchowice, woj. dolnośląskie
+48 697 673 374, +48 697 326 524

Copyright 2020 - Z Chaty Łaniaków. Realizacja: 3motion